UniCredit Bank a.s. -ponuka do 30.06.2023

Milí členovia,

V rámci benefitného programu Vám prinášame jedinečnú ponuku od UniCredit Bank, vďaka ktorej si môžete každú svoju mesačnú mzdu zvýšiť o 2 %. Za rok tak môžete získať až 480 € navyše. Stačí si len s použitím unikátneho kódu založiť bežný účet, na ktorý Vám bude chodiť mzda, a odovzdať informáciu našej učtárni. Všetko ostatné zariadi UniCredit Bank za Vás.

Ponuka platí od 01.01. do 30.06.2023

 

Zhrnutie podmienok:

  1. Hlavným benefitom ponuky sú 2%, ktoré banka pripisuje zamestnancom k čistej mzde, pokiaľ si u nás otvorí účet, začne si zasielať mzdu a zrealizuje v priebehu mesiaca akékoľvek 3 platby kartou v ľubovoľnej výške. Uvedená odmena je pripísaná max. do výšky 20,- EUR mesačne, t.j. 240,- EUR ročne. Platí to aj pre zamestnanca, ktorý už otvorený účet u nás má, ale doteraz si naň nezasielal mzdu.V prípade, že si u nás v priebehu roka od otvorenia účtu zriadite aj spotrebný úver, hypotéku alebo investíciu, odmena Vám bude vyplácaná až po dobu dvoch rokov, teda do maximálnej čiastky 480,- EUR. 

    Pri otváraní účtu je dôležité uviesť Váš PROMOKÓD: 17318319

  2. Druhým benefitom je výhodný spotrebný úver Presto so splatnosťou od 60 mesiacov, kde vrátime prvú splátku úveru do 60 dní od zaplatenia prvej splátky
  3. Tretím benefitom je odmena vo forme zľavy z úrokovej sadzby vo výške 0,15 % p. a. pre novozriadenú hypotéku na minimálnu dobu splatnosti 10 rokov.
  4. Štvrtým benefitom je zľava pri jednorazovom aj pri pravidelnom investovaní
  5. Piaty benefit – zľava z ú.s. 0,20 % p.a. pri autoúvere a príspevok na tankovanie vo výške 40,- EUR – len autoúvery a leasingy riešené cez pobočku banky!!!

  Dávam do pozornosti, že ak zriaďujete Presto alebo Hypoúver, je nutné ho vždy riešiť bez účasti tretej strany (finančného poradcu, makléra)!

 Všetky podrobnosti sú uvedené v priloženom letáku, s otázkami sa prosím obráťte na kontakt uvedený nižšie aj v elektronickom letáku.

 

S úctivým pozdravom

Libuša Kondáš Dolanská
Key Account Manager
Bank at Work región VÝCHOD
Retailová distribúcia

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.,
pobočka zahraničnej banky
Rooseveltova 10, 040 11  Košice
Email: libusa.kondasdolanska(zavináč)unicreditgroup.sk
Mob:  + 421 940 622 177

 


UniCredit_Bank_2023-OZPSR (549 kB)
UniCredit_Bank_2023-OZPSR_ucet (188 kB)