Benefit – UpBalansea

Milá odborárka, milý odborár, vďaka vydarenej spolupráci odborov so spoločnosťou Up Déjeuner, s.r.o. Ti predstavujeme nový benefit
UpBalansea. Šport a relax si tak môžeš užívať oveľa výhodnejšie ako doteraz. Ako na to?

Pár praktických informácií pre užívateľov UP Balansea:

  1. na mail nikola.kvetkova@minv.sk pošli svoje meno, mobilné číslosúkromný mail (nie minv)
  2. zaplať 38 EUR na rovnaké číslo účtu ako Multisport a pošli potvrdenie o zaplatení tiež na mail nikola.kvetkova@minv.sk (stále platí VS – číslo ZO-čky, Poznámka pre príjemcu – celé meno užívateľa/užívateľov)
  • ak máš nastavený trvalý príkaz, nezabudni ho zmeniť na sumu 38 EUR a info o tom napíš do mailu
  1. na konci marca ti na mail prídu prihlasovacie údaje, ktoré zadáš do aplikácie UP Balansea a od 1.4. môžeš aplikáciu naplno využívať.

Pre užívateľov, ktorí predtým nemali Multisport, platí tak isto tento postup, plus je potrebné zaslať aj Súhlas so spracovaním osobných údajov – súhlas UP Balansea (rtf, 54 kB)

Číslo účtu na platby číslo účtu IBAN: SK14 0900 0000 0051 5902 6037

Dôležitá info:

Svoj trvalý príkaz na platby si nastav k 15.dňu v mesiaci.

UP Balansea sa dá zaplatiť aj po 15-tom dni v mesiaci, avšak na účet MUSÍ byť pripísaná najneskôr V POSLEDNÝ PRACOVNÝ DEŇ. (príklad: v apríli je posledný prac.deň 28.4. – dovtedy musí byť platba pripísaná, keďže 29.4.je sobota).

Všetci užívatelia, ktorých platby nebudú na účte v posledný pracovný deň, musia byť žiaľ k ďalšiemu mesiacu deaktivovaný.

Platby, ktoré sú pripísané až 1.deň v mesiaci, sa automaticky počítajú až do nasledujúceho mesiaca.

Príklad 1: máte nastavený trvalý príkaz na 30.deň v mesiaci, ale február má iba 28 dní. Platba sa tým pádom pripíše na náš účet až 1.3. alebo 2.3. Tým pádom bude tento užívateľ na marec deaktivovaný a platba sa mu počíta až na apríl.

Príklad 2: Mesiac má 30 dní a vy máte nastavený trvalý príkaz na 29.deň v mesiaci, ale 29.-teho a 30.-teho je víkend. Platba príde až v pondelok, kedy je 1. deň nového mesiaca. Užívateľ bude opäť deaktivovaný a platba sa mu počíta až na nasledujúci mesiac.

Dôležité je, nie kedy ty platbu odošleš, ale kedy príde na náš účet.

Ak sa predsa len stane, že zabudneš zaplatiť na nasledujúci mesiac, ale kartu by si chcel využívať, a spomenieš si až v posledný prac.deň v mesiaci, prosím kontaktuj telefonicky p. Kvetkovú (09610 51 952), do 15:30 hod.

Predstavenie benefitu: UpBalansea – benefit 2023 (pdf, 334 kB)

  

UpBalansea – zoznam Akceptačných Miest – 26. 03. 2024 (xlsx; 64 kB)