Multisport – POKYNY 2022

Važení užívatelia Multisport kariet,

Žiadame vás, aby ste si svoje trvalé príkazy nastavili k 15.dňu v mesiaci.

Multisport karta sa dá zaplatiť aj po 15-tom dni v mesiaci, avšak na účet MUSÍ byť pripísaná najneskôr V POSLEDNÝ PRACOVNÝ DEŇ. (príklad: v apríli je posledný prac.deň 29.4. – dovtedy musí byť platba pripísaná, keďže 30.4.je sobota).

Všetci užívatelia, ktorých platby nebudú na účte v tento posledný pracovný deň, musia byť žiaľ k ďalšiemu mesiacu deaktivovaný.

Platby, ktoré sú pripísané až 1.deň v mesiaci, sa automaticky počítajú až do nasledujúceho mesiaca.

Príklad 1: máte nastavený trvalý príkaz na 30.deň v mesiaci, ale február má iba 28 dní. Platba sa tým pádom pripíše na náš účet až 1.3. alebo 2.3. Tým pádom bude tento užívateľ na marec deaktivovaný a platba sa mu počíta až na apríl.

Príklad 2: Mesiac má 30 dní a vy máte nastavený trvalý príkaz na 29.deň v mesiaci, ale 29. a 30. je víkend. Platba príde až v pondelok, kedy je 1. deň nového mesiaca. Užívateľ bude opäť deaktivovaný a platba sa mu počíta až na nasledujúci mesiac.

Ak sa predsa len stane, že zabudnete zaplatiť na nasledujúci mesiac, ale kartu by ste chceli využívať, a spomeniete si až v posledný prac.deň v mesiaci, prosím kontaktujte telefonicky p. Kvetkovú (09610 51 952), do 15:30 hod.

Za porozumenie ďakujeme.

 

Informácie, ako si objednať MultiSport, kartu nájdete na tomto odkaze.